SEO paslaugos tai ne tik straipsnių rašymas ir talpinimas. Tai kompleksinė paslauga, kuri duoda geriausius rezultatus tik tuo atveju, jei išnaudojamos visos optimizavimo priemonės. Kiekvienas kompetentingas SEO specialistas žino, jog vienas iš svarbiausių klausimų, lemiančių kliento pozicijas Google paieškos sistemoje – atgalinės nuorodos, kitaip dar vadinamos backlink (angl. term.). Tai reiškia, jog Jūsų tikslas turėti nuorodas į savo internetinę svetainę kituose kontekstiniuose ir gerą vertinimą turinčiuose puslapiuose. Kuo daugiau tokių nuorodų turite, tuo lengviau pasieksite aukščiausias pozicijas paieškos sistemoje. Dar vienas aktualus klausimas – kaip pasirinkti internetinį puslapį, kuriame esančios nuorodos Jums būtų naudingos? Pateiksime Jums svarbiausią informaciją.

Visų pirma turėtumėte rinktis tokius puslapius, kurie atitinka griežčiausius vertinimo kriterijus. Šiandien pagrindiniais rodikliais laikomi:

  • DA (Domain Authority) –domeno autoritetas – kuo didesnis, tuo geriau;
  • PA (page Authority) – puslapio autoritetas – kuo didesnis, tuo geriau;
  • MozRank – kuo didesnis šis reitingas, tuo didesnė nauda;
  • Ahrefs Domain Rank – kuo didesnis šis reitingas, tuo didesnė nauda.

 

Taip pat svarbu atsižvelgti ir į domeno registracijos datą. Kuo seniau užregistruota internetinė svetainė, kurioje talpinamos nuorodos, tuo geresnių rezultatų galite tikėtis.

Mes suprantame, jog žmogui, kuris anksčiau nėra susidūręs su SEO paslaugomis ar atgalinėmis nuorodomis, ši informacija yra be galo paini. Dėl šios priežasties mes galime sukurti būtent Jums tinkamą atgalinių nuorodų tinklą, kuris prisidės prie vykdomų SEO paslaugų ir padės pasiekti aukščiausias pozicijas paieškos sistemoje!