Kokybiško turinio kūrimas – nelengvas darbas. Ypač tiems, kurie su tuo susiduria pirmą kartą. Dažniausiai pasitaikanti pradedančiųjų klaida – noras tekste panaudoti kuo daugiau tikslinių raktažodžių, visai pamirštant skaitytoją.  Sakoma, kad geras turinys yra svarbiausia. Kiek kartų jums jau teko girdėti tokią frazę “turinys yra karalius“?  Google ir kitos didžiausios paieškos sistemos yra orientuotos į kokybišką ir unikalų turinį. Paieškos sistemos mėgsta nuolat atnaujinamą ir įdomų turinį. Be abejo ir puslapio lankytojai vis dažniau užsuks, jei žinos, kad galima rasti naudingos ir aktualios informacijos. Profesionaliai parašytas ir akį traukiantis svetainės turinys negali likti nepastebėtas.

Mūsų tikslas, kad Jūsų svetainės tekstai būtų parengti kokybiškai ir profesionaliai. Mes rašome tekstus su idėja, kad jie būtų lengvai skaitomi ir įdomūs, kad perskaitę straipsnį žmonės pasidalintų informacija. Taip pat mes panaudosime tinkamiausius raktinius žodžius, kurie tiksliai atspindės jūsų verslą. Taip vienu šūviu bus nušauti du zuikiai ir Jūsų svetainės lankytojai ras naudingos informacijos ir Google paieškos sistema Jus už tai įvertins.

 

Mūsų teikiamos paslaugos:

 Tektai interneto svetainėms ( svetainės turinio užpildymas)

Susikūrus naują internetinę svetainę, dažnas klientas pagalvoja: „O ką dabar joje talpinti?“. Mes sukursime tekstus Jūsų įmonės svetainei.

 Tinklaraščio įrašas ( tinklaraščio pildymas)

Užpildysime Jūsų tinklaraštį kokybišku ir originaliu turiniu, atsižvelgdami į visus SEO reikalavimus. Nuolatinis naujo ir įdomaus turinio talpinimas Jūsų tinklaraštyje (blog’e) užtikrins aukštas pozicijas Google paieškoje.

 Prekių/paslaugų/kategorijų aprašymai

Profesionalus prekės, paslaugos ar kategorijos aprašymas, orientuotas į potencialų klientą gali padidinti pardavimus be itin didelių pastangų ir investicijų. Rašome prekių aprašymus el. parduotuvėms, taip pat ir paslaugų aprašymus verslo įmonėms ir organizacijoms.