Apie mus

Apie mus TopWeb.lt

Sveiki, aš  Paulius Šmatavicius,  žmogus besidomintis internetiniais produktais. Visa darbo patirtis sukasi apie tai: elektroninės prekybos vadovas, internetinių projektų vadovas ir e-commerce ekspertas turintis platų e-komercijos ir svetainių kūrimo patirtį. Dirbant tiek su lietuviška rinka tiek su global.
Mano pagrindinis tikslas – padėti Jūsų verslui sėkmingai nerti į skaitmeninį pasaulį. Dirbant su  įvairiais projektais, sukaupiau naudingų žinių, įgūdžių ir kompetencijų, kuriomis ir noriu pasidalyti su Jumis.

Siūlome elektroninės komercijos, tinklapių kūrimo – konsultavimo paslaugas.

Kuo mūsų žinios gali padėti Jums?

Padėsime sukurti efektyvią e-komercijos strategiją, optimizuoti pardavimo procesus ir pagerinti vartotojų patirtį Jūsų internetinėje parduotuvėje.

Efektyvus išteklių panaudojimas: Mūsų patirtis padės Jums efektyviau panaudoti turimus išteklius ir pasiekti geresnių rezultatų mažesnėmis sąnaudomis.

Mūsų tikslas – ne tik suteikti žinias, bet ir praktiškai padėti Jūsų verslui augti ir klestėti skaitmeniniame pasaulyje. Kartu galime sukurti ir įgyvendinti strategijas, kurios padės Jums pasiekti savo verslo tikslus ir išsiskirti konkurencingoje rinkoje.